Новий ресторан «Пузата Хата» на Лукянівці!

10 квітня 2012, 09:14

10 квітня поряд зі станцією метро Лук’янівська, в торгівельному центрі «Квадрат» відкрито новий ресторан мережі закладів національної української кухні – «Пузата Хата». Сподіваємося, що затишний сучасний ресторан, розташований на 4-му поверсі торгівельного центру, дуже скоро стане улюбленим місцем смачних щоденних обідів, сімейного відпочинку, зустрічі з друзями.
Ресторан на Лук’янівці за адресою вул. Білоруська, 2 зустрічає гостей затишною та комфортною атмосферою. Саме з цією метою він розмежований  на окремі зони - основний зал, зона бару, лаунж-зони.
 
Ласкаво просимо відвідати новий ресторан під час обідньої перерви. Кращого місця для обіду з таким широким асортиментом перших, м’ясних та рибних страв, гарнірів та салатів годі й шукати. А якщо до цього додати демократичні ціні, швидке обслуговування, високу якість та натуральність смачних страв, ресторан «Пузата Хата»  можна справедливо назвати закладом, якого так довго не вистачало мешканцям Лук’янівки.
 
І після вдалого шопінгу в одному із затишних куточків ресторану так приємно поспілкуватися із друзями за чашечкою гарячого чаю або ароматної кави, поласувати улюбленими десертами та тістечками. З любов’ю вироблені із натуральних компонентів кондитерами мережі «Пузата Хата», солодощі приємно здивують Вас асортиментом - понад 30 видів.
 
У вихідні дні «Пузата Хата»  - це місце сімейного відпочинку, адже пропозиція ресторану задовольнить і вимоги дорослих, і смаки малечі.  Заклад пропонує спеціальне меню «Вихідного дня», широкий асортимент соків і солодощів, гарячих та алкогольних напоїв.
 
Для зручності відвідувачів працює кожного дня з 10.00 до 23.00 -  на 1 годину довше ніж ТЦ «Квадрат».
 
Щиро запрошуємо!

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot