Котлета по-київськи – наша фірмова страва

30 квітня 2013, 13:15

Якщо ви бажаєте скуштувати справжню Котлету по-київські – завітайте до мережі «Пузата Хата». Вона виготовляється з найсвіжішого курячого філе із додаванням справжнього вершкового масла.
Травень – це найкращий місяць аби відвідати Київ. Адже саме в цьому місяці старовинне місто зустріне вас квітучими каштанами і незабутнім бузком на Дніпровських схилах.
А ще, ми напевно знаємо, що слід скуштувати в нашому місті, щоб враження про Київ були повними – це, звісно, фірмова котлета по-київські!
До речі, на авторство котлети по-київські досі претендують українці, французи, росіяни та американці. В світі дуже мало страв, які можуть похвастати такою кількістю легенд щодо їх походження.
Версія французька говорить про те, що родиною котлети є … Париж, а не Київ. Саме звідти, начебто було привезено рецепт ніжних та соковитих котлет із курячої грудки, які називались «Котлети де-воляй». Ці диво котлети дуже вподобала російська імператриця Катерина Петрівна, завдяки цьому вони завдячують своїм популярності.
Версія українська говорить про те, що котлети приготували саме в Києві наприкінці 40-х років минулого століття київськими поварами на честь повернення української делегації з Парижу з підписаним мирним договором. Котлети дуже сподобались вищому керівництву, і з тих пір їх стали подавати в ресторанах «Інтурист». Своїй назві котлета завдячує Микиті Хрущову, який згадував про смачні «київські котлети», маючи на увазі те, що куштував він їх саме в Києві.
Росіяни вважають, що котлети з 1912 року подавались в петербурзькому купецькому клубі. Називались вони тоді «ново-михайлівськими», на честь Михайлівського палацу, що знаходився поруч. А ось американці стверджують, що назва котлет пішла з Америки, де їх часто замовляли емігранти з України. Зараз в США їх дуже люблять і називають Chicken Kyiv.
Ми можемо запевнити, що, якщо ви бажаєте скуштувати справжню Котлету по-київські – завітайте до мережі «Пузата Хата». Вона виготовляється з найсвіжішого курячого філе із додаванням справжнього вершкового масла.

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot