Кухні народів світу в мережі ресторанів « Пузата Хата» - добра традиція , яку гідно оцінили та полюбили наші клієнти.

11 жовтня 2013, 09:27

У жовтні ми вирішили порадувати наших гостей стравами баварської кухні. І надихнув нас на це , звичайно ж, Октоберфест - один з найвідоміших свят Баварії. Любителі смачно поїсти і випити пива з усього світу вважають справою честі відзначити осінній фестиваль у себе вдома. Тому мережа «Пузата Хата» запрошує своїх відвідувачів скуштувати страви традиційної баварської кухні, які відомі в усьому світі.
Яка ж Баварія без пікантних ковбасок! Пропонуємо спробувати і вибрати на свій смак: Нюрнбергска, Баварська гостра, Віденська або Мюнхенська ковбаски. А для бажаючих продегустувати все і відразу, є чудова пропозиція - асорті з ковбасок . І смачно, і економно.
До ковбасок традиційно німці віддають перевагу страві з капусти, ми пропонуємо популярний на Україні бігус - тушковану капусту з м'ясом і копченими ковбасками, та новинку для наших співвітчизників капусту шауер - крафт - тушковану червоноголову капусту у винному соусі.
Баварська юшка з копченостями, свинина в пиві і шніцель по - баварськи не залишать байдужими любителів ситно і смачно поїсти, а знамениті солоні кренделі брецели будуть прекрасним доповненням до пива.
Чекаємо вас в ресторанах мережі « Пузата Хата» на тижнях Баварської кухні , які триватимуть весь Жовтень!

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot