Новий ресторан "Пузата Хата" на Південному вокзалі!

27 листопада 2013, 14:57

Що робити, коли їдеш у місто, де немає ресторана "Пузата Хата"? Звичайно, треба наїстися в дорогу. Тепер киянам це буде легко зробити, адже саме біля Південного залізничного вокзалу відкрилась ваша улюблена «Пузата Хата».
Від усієї щедрої душі, відчинив двері новий ресторан "Пузата Хата" на Південному вокзалі. Відпочити та смачно поїсти після довгого відрядження, чи навпаки скоротати час в приємній атмосфері перед від’їздом або швидко перекусити перед дорогою, все це можливо, бо тепер ми поруч!
«Пузата Хата» - це завжди широкий асортимент смачних домашніх українських страв за демократичними цінами. Постійними відвідувачами ресторанів є гості столиці, туристи та мешканці, які живуть чи працюють неподалік. Завдяки доступності цінової політики та великому вибору страв, городяни можуть відвідувати заклади мережі щоденно – під час обідньої перерви, прогулянки містом, сімейного відпочинку, зустрічі з друзями, а тепер ще й під час подорожі. У нас кожен знайде страву собі до смаку! Швидке обслуговування та затишні інтер’єри ресторанів «Пузата Хата» є вдалим доповненням смачного меню.
До Ваших послуг працює зона Wi Fi – проводьте час в Інтернеті, спілкуйтесь с друзями в соціальних мережах та залишайте свої відгуки у нас на сторінці у Facebook -https://www.facebook.com/puzatahata
Для зручності відвідувачів «Пузата Хата» на Південному вокзалі працює кожного дня з 06:00 до 23:00

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot