Еники-беники – гайда в «Пузату Хату» на вареники!

31 березня 2014, 13:46

Проведення «Ярмарку вареників» у мережі ресторанів «Пузата Хата» стало вже доброю традицією, і в цьому році в квітні ми влаштуємо для вас справжнє свято Вареника – пригощайтесь різними смаками, обирайте свої улюблені.
Вареник – це невід’ємний атрибут української національної кухні, адже саме українці першими серед слов’ян почали їх готувати. Цікаво, що наші пращури взяли за основу турецьку страву «дюш-вару», спростили приготування тіста, урізноманітнили начинки і назвали страву «варениками» від слова «варити».
«Пузата Хата» приділяє вареникам особливе значення, ми постійно пробуємо нові начинки і уважно стежимо за вподобаннями наших клієнтів, тому в цьому році на Ярмарку будуть вареники тільки з вашими улюбленими смаками!
Пропонуємо до вашого ярмаркового столу традиційні вареники з картоплею та капустою, а також з м’ясним фаршем асорті зі свинини та яловичини. Хто полюбляє смачні поєднання смаків – обов’язково скуштуйте вареники з картоплею та грибами, а також вареники з солоним сиром та кропом. Ідеальний варіант для десерту – це вареники з вишнями або сиром, щедро змащені маслом, сметанкою та солодкими джемами чи медом.
Наш ярмарковий розпродаж не обмежується частуванням лише готовими варениками, ми пропонуємо купувати в ресторанах Києва на Подолі, Гната Юри та в ТЦ «Піраміда» наші фірмові вареники в замороженому вигляді та готувати їх вдома.
Завітайте на наш Ярмарок та оберіть свій улюблений Вареник!

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot