Мандруй до Києва за півціни!

16 квітня 2014, 06:31

Мережа ресторанів «Пузата Хата» залюбки долучається до ініціативи Київської міської державної адміністрації «Мандруй до Києва за півціни» і надає знижку 10% на все меню гостям столиці у період з 20 квітня – по 1 червня.
Відтепер Київ стає ближчим: в період акції у вихідні та святкові дні готелі та хостели, ресторани «Пузата Хата», в також компанії, що надають туристичні послуги, об’єднались, щоб запропонувати вам ще більше задоволень. У цей період проживання в готелях коштуватиме на 50% дешевше. Крім того, екскурсійні бюро та інші учасники програми підготували для вас свої спеціальні пропозиції.
Деталі акції «Мандруй до Києва за півціни» читайте на сайті КГГА
Поспішайте бронювати номери за півціни в готелях та хостелах, що є партнерами даної програми, при заселенні отримуйте спеціальні флаєри, які надають знижку 10% на все меню в ресторанах «Пузата Хата». Пред’являйте флаєр на касі при розрахунку.
Увага! Флаєр – багаторазового використання: ви маєте можливість смакувати наші чудові страви протягом всього періоду вашого столичного вояжу. Пропозиція дійсна в шести центральних ресторанах «Пузата Хата» за адресами:
вул. Г. Кірпи, 3, Південний вокзал
Контрактова площа, 2/1, Поділ
вул. Хрещатик, 15/4а, Пасаж
вул. Басейна, 1/2, Бесарабська площа
вул. Червоноармійська (Велика Васильківська), 40
Майдан Незалежності, 1, ТВК "Глобус" перша лінія

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot