Прохолоду в нас шукайте, на окрошку завітайте!

20 травня 2014, 12:25

Найкращий варіант легкого та поживного обіду в літню спеку – це освіжаюча окрошка. Цей чудовий холодний супчик ідеально втамує як спрагу, так і голод, адже він дуже ситний.
В нашій фірмовій окрошці зібрані усі найкращі традиції приготування цієї страви, тому вона дійсно дуже смачна. Основний компонент – це овочі та зелень: подрібнені свіжі огірочки, варена картопля, зелена цибуля та кріп. Калорійності додає варена ковбаска та білки яєць.
Є багато різних рецептів окрошки на білому квасі, на кефірі з мінеральною водою, навіть на пиві. Наша ж окрошка готується на сироватці, що замішується на основі спеціального пікантного соусу з розтертих жовтків яєць, гірчиці та сметани. Всі інгредієнти нашої окрошки ідеально скомпоновані таким чином, що жоден з них не забиває смак один одного, саме цей баланс робить страву особливо смачною та вишуканою.
Дехто звик їсти окрошку зі смаженою картоплею, хтось у прикуску з чорним хлібом та оселедцем, для декого – це основна повноцінна страва, а з чим ви полюбляєте їсти окрошку? Асортимент страв, запропонованих у ресторанах «Пузата Хата», дозволить вам хоч щодня експериментувати у пошуках свого улюбленого освіжаючого та ситного обіду! Чекаємо на вас!

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot