Угорський суп-гуляш в «Пузатій Хаті»

21 січня 2015, 15:00

У національній кухні кожного народу є, мабуть, такий кулінарний шедевр, велич і аромат якого його шанувальники прославляють, складаючи пісні, легенди і навіть анекдоти. Для угорців це суп-гуляш, який жителі країни на Дунаї за чудові смакові якості часто називають "королівським супом". І це не перебільшення.
Майстри гуляшу вважають, що саме це блюдо допомагає позбутися багатьох хвороб і сприяє зняттю стресу. А для того, щоб суп вдався на славу, потрібні не тільки м'ясо, овочі і спеції, а й гарний настрій і добрі думки.
Ресторани «Пузата Хата» пропонують спробувати угорський суп-гуляш. Він ситний і наваристий, його можна вважати одночасно першою та другою стравою. Вам неодмінно сподобається насичений смак овочів з ароматними і пряними спеціями, а м'ясо, приготоване за особливим рецептом - обсмажене до золотистої скоринки, просто тане в роті. Ну і, звичайно ж, який суп-гуляш без квасолі, яка надає незабутній смак страві.
Спробувавши гарячий, що обпалює суп-гуляш взимку, Ви буде ще довгий час згадувати його смак і аромат влітку. Чекаємо всіх у ресторанах «Пузата Хата» на угорський суп-гуляш – страву місяця!

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot