Масляна!

10 лютого 2015, 08:31

Компанія «Пузата Хата» вітає всіх з Масляною! Та запрошує Всіх скуштувати смачних млинців – частинку сонця, яка надає сили! Адже всі знають, що Масляна - це бешкетне та веселе прощання із зимою та зустріч весни, що несе пробудження природи та сонячне тепло.
Масляна – одне з найрадісніших і найсвітліших свят. Цілий тиждень народ проводить зиму, що набридла, печуть млинці та ходять один до одного в гості. Запрошуємо Всіх до ресторанів «Пузата Хата» на неймовірно смачні та рум’яні млинці. Кожен знайде собі млинці з начинкою до смаку: для тих, хто полюбляє солодке – млинці з вишнями, з маком, з яблуком та з сиром.
Для шанувальників оригінальних смаків – пропонуємо скуштувати ароматні та яскраві млинці зі шпинатом приготовлені за класичним рецептом. Для тих, хто не уявляє своє життя без м'яса; будуть до смаку наші млинці з куркою, м’ясом, курячими потрошками та куркою з грибами.
Також не залишіть без уваги млинці з капустою та грибами. А для тих, хто бажає скуштувати млинці з різними джемами є, традиційне маленьке «сонечко» – духмяний млинець із скоринкою.
Приходьте до нас в ресторани «Пузата Хата» та смачно відсвяткуйте щедру масляну разом з нами з 10.02.2015 по 22.02.2015 року!

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot