Підписуйтесь на сторінку "Пузата Хата" у Фейсбуці та отримайте приємний подарунок

02 серпня 2016, 15:45

Кількість дописувачів нашої сторінки у Фейсбук постійно зростає, і це не може не радувати. Ми вдячні вам за увагу до ресторанів «Пузата Хата», за схвальні відгуки та зауваження – адже це дуже важливо для нас. Ми прагнемо, щоб кожен наш відвідувач був ситим та задоволеним обслуговуванням. Запросіть друзів долучитись до спільноти прихильників смачної української кухні та отримати приємний подарунок від мережі «Пузата Хата»*. *12 000-ий дописувач сторінки «Пузата Хата» у Фейсбук отримує подарунок.

Правила участі в акції «Стань 12000-м дописувачем сторінки «Пузатої Хати» у Фейсбуці
1. Дописувачем сторінки «Пузатої Хати» у Фейсбуці може стати будь-який користувач соціальної мережі www.facebook.com. Для цього користувач мережі повинен вподобати офіційну сторінку «Пузатої Хати» в мережі Фейсбук www.facebook.com/puzatahata/ .
2. Дванадцятитисячний дописувач сторінки «Пузатої Хати» у Фейсбуці буде висвітлений, як переможець, у стрічці публікацій на офіційній сторінці «Пузата Хата» у мережі Фейсбук та отримає приватне повідомлення.
3. Дванадцятитисячний дописувач сторінки «Пузата Хата» у Фейсбуці (надалі, переможець) отримає подарунок – фірмову футболку, брендовану логотипом «Пузата Хата».
4. Переможець має передати свої особисті дані через приватне повідомлення в адресу «Пузатої Хати» або інший доступний спосіб.
5. Подарунок буде відравлено до ресторану «Пузата Хата», що знаходиться якнайближче до переможця, або, перевізником «Інтер-сіті» (у містах, де ресторани «Пузата Хата» відсутні) до вказаного переможцем відділення за рахунок відправника.
6. Для отримання подарунку переможець повинен засвідчити свою особу паспортом або водійськими правами.

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot