Шостий сніданок у подарунок*

04 травня 2017, 09:50

Наші нові комплексні сніданки з розширеною палітрою смаків надовго зарядять Вас енергією та бадьорістю. Традиційний український у численних варіаціях,чи австрійська класика зі шніцелем і яйцем, або знаменитий "повний англійський" з ковбасками, беконом, квасолею та печерицями - обирайте до смаку таі приймайте участь в Акції і отримуйте шостий сніданок у подарунок*.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА проведення Акції «Комплексні сніданки 5+1»
1. Період акції: з 5.05.2017р до 04.06.2017р (включно)
2. Місце проведення акції – ресторани «Пузата Хата» у м.Київ, м.Дніпро.
3. Умови програми: Кожен відвідувач ресторану, який протягом дії акції придбає будь-які п’ять порцій з асортименту комплексних сніданків (див. перелік нижче) отримає у подарунок *шостий сніданок на вибір: Сніданок з ковбасками (з картоплею по-селянськи) або Сніданок з ковбасками (з картопляним пюре по-домашньому) *Під подарунком мається на увазі придбання за 0,10 грн. Перелік асортименту, що приймає участь в акції (перелік може відрізнятися від зазначеного в окремих ресторанах): Сніданок з дерунами та ковбасою домашньою (фірмовою) Сніданок з ковбасками (з картоплею по-селянськи) Сніданок з ковбасками (з картопляним пюре по-домашньому) Сніданок з куркою Сніданок з шніцелем та картоплею по-селянськи Сніданок з шніцелем та картопляним пюре по-домашньому Сніданок київський Сніданок київський з картопляним пюре по-домашньому Сніданок англійський
4. Механізм акції: 1. Всім відвідувачам, що придбають будь-який комплексний сніданок, у період з 5.05.2017р до 04.06.2017р(включно) касир повідомляє, що покупець долучився до акції на отримання сніданку у Подарунок* і видає покупцеві накопичувальну картку зі штрих-кодом. 2. Касир має попередити відвідувача про те, що для отримання сніданку, у подарунок, він має зберегти акційну картку та зібрати на ній 5 штампів. За кожний придбаний сніданок касиром відбивається один штамп на картці. 3. Якщо відвідувач не має акційної картки – касир видає йому картку та ставить на ній перший штамп за умови придбання одного сніданку. 4. Якщо відвідувач вже має акційну картку, то касир бере її у відвідувача та ставить штамп за умови придбання одного сніданку.
5. Якщо відвідувач дає картку, в якій вже є 5 штампи, тоді касир забирає акційну картку, і за допомогою штрих-коду на картці відвідувача пробиває сніданок за 0,10 коп.
6. Подарунком може бути лише два акційних сніданки: Сніданок з ковбасками (з картоплею по-селянськи) Сніданок з ковбасками (з картопляним пюре по-домашньому)
*Ціна акційного артикулу (подарунку)– 0,10 грн. Пробивати сніданок за акційною ціною можливо тільки за наявності на акційній картці п’яти штампів і лише Сніданок з ковбасками ( з картоплею по-селянски або пюре) Ресторан залишає за собою право змінювати умови акції.

 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot